MOTTO

Citát Ing. Jiřího Šály CSc. z "Debaty u kulatého stolu" na téma transpozice druhé evropské energetické směrnice do českých právních předpisů (Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2010/31/EU)

" ... Problém panuje také v osvětě. Samozřejmě, že jde o překonání určité tradice. Stavebníci vycházejí z toho, co se naučili před cca 20 – 30 lety od lidí, kteří tyto znalosti získali před dalšími 20 – 30 lety. Příslušná poučenost o současném stavění je ve výsledku bohužel velmi nízká, což bude, myslím, největší problém zavádění směrnice EPBD II. Ta vyžaduje zcela jiné návyky při navrhování i realizaci staveb. U domů s nízkou energetickou náročností jsou velmi důležité konstrukční detaily – je třeba navrhovat je podstatně sofistikovaněji a je tedy nutné mít příslušné znalosti. Doposud stavíme domy postupy, které se velmi blíží výrobě aut před technickou revolucí. ... "

P.S. Máme chuť to změnit!

Stavební systém pro lehké stavění - EUROPANEL25.06.2012

Unikátní vlastnosti systému EUROPANEL umožňují výstavbu lehkých, velmi pevných a energeticky účinných staveb. Tato technologie výstavby je základním kamenem LIGHT BUILDINGU.

www.europanel.cz

Plíce pro váš dům25.06.2012

Větrání s rekuperací tepla je pro domy navržené v souladu s filozofií výstavby LIGHT BUILDING velmi důležité.

Zateplovací systém pro EUROPANEL25.06.2012

Montážní návod pro Certifikovaný kontaktní zateplovací systém pro dřevostavby s lepením na polyuretanovou pěnu TYTAN E.O.S.

DAFE–PLAST21.06.2012

Firma DAFE–PLAST Vám představuje zcela novou dimenzi designových a přitom izolačně kvalitních oken. Okna PROGRESS vynikají moderními prvky architektury i bezkonkurenčně unikátním kompozitním profilem GENEO®, který přináší nesporné výhody v oblasti tepelných úspor a zvukové izolace. Okna PROGRESS vytváří předpoklad pro dlouhodobě bezproblémové, finančně nenáročné ,kvalitní a zdravé bydlení .

Jednotlivé varianty oken včetně jejich montáže jsou systémově řešeny i pro stavební systém EUROPANEL.

Copyright TOPlist© 2012 - 2024 EUROPANEL s.r.o.
Web mocnak.com & cryosoft.cz